Фотограф на 1 вересня

Результат фотозйомки «Один день в школі» залежить не тільки від фотографа,
але і від того, наскільки зацікавлені батьки і наскільки видовищними і різноплановими будуть заняття в день фотосесії.

Фотозйомка вийде насиченим і цікавим, якщо сфотографувати дітей в грі, навчанні, спілкуванні, творчості та рух (фізкультурні заняття і рухливі ігри). Буде добре, якщо педагоги погодяться в цей день відступити від плану занять і прислухатися до рекомендацій фотографа з питань організації процесу.

Про проведення фотосесії необхідно повідомити директора освітнього закладу.

Доступ в спортзал і інші приміщення, необхідні для проведення різнопланової фотосесії, краще узгодити заздалегідь - на етапі підготовки до фотосесії.

Про присутність на фотосесії батьків.

Добре, коли одна або дві мами будуть поправляти зачіски перед зйомкою і стежити за списком, щоб всі діти потрапили в кадр.

Але не більше двох батьків!

 

У що одягати дітей?

Для фотосесії в школі найкраще одягнути дітей або в однакову форму, або щось неофіційне. Головне - щоб стиль одягу був схожий. Це особливо важливо для загальних фото.

Ті ж рекомендації стосуються і спортивної форми.

Щоб діти не виглядали на фотографіях вульгарно, будь ласка, НЕ використовуйте макіяж.

 

Яку робити зачіску?

Пишні банти і занадто висока зачіска можуть не поміститися в кадр і будуть обрізані на віньєтці. Фотограф не знає Ваших переваг за стилем і не може визначити, чи навмисно у дитини скуйовджене волосся чи ні. Портрети робляться відразу ж по приходу дитини в школу і саме в такому образі, в якому його залишили батьки.

Подальше згладжування волосся при обробці і пріделиваніе бантиків неможливо.

Щоб уникнути непорозумінь дуже рекомендується робити дівчаткам в цей день зачіски міцніше. Не завадять лак для волосся та інші засоби укладання.

На репортажі фотограф не має можливості стежити за зачісками.

Важливо приводити дітей з ранку ретельно умитими. Зйомка починається з великопланових портретів, і всі артефакти в куточках очей і сліди від ранкової каші добре видно. Особливу увагу приділіть нігтям на руках!

Портрети вчителів.

Вчителів необхідно попередити, що фотограф зробить і їх портрети для віньєтки. Фото можна буде подивитися відразу на фотоапараті і вибрати вподобане. Воно одне буде відретушувати і вставлено в альбом. Після цього поміняти фото буде не можна. Фотограф не наносить макіяж і не змінює зачіску в фотошопі. Якщо Ви хочете бачити в фотокнизі портрети вчителів, крім класного керівника, повідомте про це заздалегідь.

Скільки триває фотосесія?

Для набору матеріалу в фотокнигу групі від 15-ти чоловік зазвичай потрібно два дні. Потрібно розуміти, що, пропускаючи один зі знімальних днів, так само як і запізнюючись, дитина втрачає певні сюжети фотосесії і отримує меншу кількість фотографій.

Всі узгодження з питань фотозйомки і виготовлення фотокниг ведуться тільки з однією людиною - батьком-організатором зйомки.