kak podgotovit

Фотографування вийде повним і насиченим, якщо спланувати сам процес і ключові моменти заздалегідь.
Найкращий варіант - коли можна пофотографировать дітей на творчому зайнятті - музичні, ліплення, малювання і інше. В русі - в спортивному залі. На прогулянці на вулиці. Під час спілкування з друзями. Підкреслити емоції у дитини: не лише веселощі і пустощі, але і задумливість, спокій, інтерес.

Для цього батькам з групи важливо прояснити дуже прості, але вирішальні на результат зйомки моменти. Дуже добре, коли педагоги допомагають (чи не заважають) під час зйомки в цей день.

 

Фотограф на 1 вересня

Результат фотозйомки «Один день в школі» залежить не тільки від фотографа,
але і від того, наскільки зацікавлені батьки і наскільки видовищними і різноплановими будуть заняття в день фотосесії.

Фотозйомка вийде насиченим і цікавим, якщо сфотографувати дітей в грі, навчанні, спілкуванні, творчості та рух (фізкультурні заняття і рухливі ігри). Буде добре, якщо педагоги погодяться в цей день відступити від плану занять і прислухатися до рекомендацій фотографа з питань організації процесу.

Про проведення фотосесії необхідно повідомити директора освітнього закладу.

фотограф на 1 вересня в Києві

1. Масове скупчення дітей, батьків, педагогів створюють фон "вінегрет" з осіб і інших частин тіл.
2. У багатьох дітей в цей день стрес, це буде видно на фотографіях.
3. В таких умовах зйомок неможливо всіх зняти рівномірно, кого-то буде багато, хтось взагалі не потрапить в кадр.
4. Сонце буде створювати у дітей пращури і глибокі тіні під очима.
5. Букети, банти, голови інших дітей завадять вам зняти вирази облич інших дітей.
6. Ну і найголовніше: через пандемію COVID-19 лінійки скасовуються.

При бажанні можна ще нарахувати кілька несприятливих для зйомки факторів.
Також, зйомка в класі в метушні спітнілих дітей з букетом за партою і складеними на парті руками буде схожа на совкову радянську фотографію.

Фотограф на 1 вересняСкрізь шум-гам, крізь нього проривається музика. Ви шукаєте поглядом свою дитину, його клас.

У фотографа в цей день теж стрес. Але у нього є завдання, з якою потрібно впоратися максимально ефективно: висвітлити подію першого дня знань, показати клас, дітей, їх емоції. Всі батьки хочуть фотографії своєї дитини за партою, в спілкуванні з майбутніми друзями і подругами однокласниками. Побачити, які їхні діти на перших уроках в школі, чим і як вони зайняті. Це дуже важливо як для батьків, так і для дитини через 30 років.

 

хабар в садкуСкільки років минуло після розвалу Союзу, а ми так і не позбулися багатьох "традицій" того часу.
Передача грошових коштів завідувачкою дитячого саду йшло на певних умовах: вона проштовхувала тільки цього фотографа і не давала ходу іншим. Тим самим у фотографа була монополія. А монополія, як відомо, ворог новацій, поліпшення якості і вартості продукту, оскільки відсутня конкуренція. Тому за 2-3 години фотографували усіх дітей (150-220 чоловік!!!) саду в конвеєрному режимі.

Попри те, що пройшло більше 25 років, я досі пам'ятаю як це відбувалося в деталях. Цілком логічно, що після таких фотографів діти, а потім вже і дорослі не люблять коли їх фотографують.

Що означає у наш час цей "відкат" в 20Да те ж саме! Це ваші 70-120 гривен, що пішли в кишеню завідувачки і фотографії, випускні альбоми зроблені "належним чином. Ці гроші підуть не садку, не дітям, а в гаманець тітки.
Нам важливо утямити важливий момент: завідувачка не може насильно "втюхивать" вам свого фотографа, звичайно, якщо ви не підписували договір, в якому прописані ці умови. Також завідувачка не може вимагати заплатити відсотки "за оренду".