kak podgotovit

Фотографування вийде повним і насиченим, якщо спланувати сам процес і ключові моменти заздалегідь.
Найкращий варіант - коли можна пофотографировать дітей на творчому зайнятті - музичні, ліплення, малювання і інше. В русі - в спортивному залі. На прогулянці на вулиці. Під час спілкування з друзями. Підкреслити емоції у дитини: не лише веселощі і пустощі, але і задумливість, спокій, інтерес.

Для цього батькам з групи важливо прояснити дуже прості, але вирішальні на результат зйомки моменти. Дуже добре, коли педагоги допомагають (чи не заважають) під час зйомки в цей день.

 

 

Що небажано робити?

1. Попереджати дитину про фотографування.
Говорити дитині: "Завтра прийде фотограф і тебе фотографуватиме. Ти тільки його не бійся, не плач. Позуй і посміхайся.»
Саме від таких слів він почне боятися фотографів, лікарів і не лише. Це глобально відіб'ється на отриманих фотографіях. Слова "фотографувати (-ся) " - це стоп слова.
До того ж, у деяких дітей від слів "фотографуватимешся" починаються панічні стани.
2. Переодягати у святкові, ділові і вечірні костюми, наряди.
Представте себе на його місці: незвичний одяг, який рідко одягається швидше за все приноситиме дискомфорт, буде жаркий, давити, натирати і тому подібне. Одягнені в костюми діти виділятимуться, особливо на групових фотографіях, серед одягнених за рекомендацією. Краватки і метелики завжди задираються на фото. Пам'ятайте про це! Фотографування не позерская, а активна, рухлива!
3. Одягати дитину в чисто біле, блискуче, чорне.
Білий одяг буде пересвечена в кадрі, сильно виділятися на фотографії із-за студійного світла. Одягнувши дитину у білий одяг, на білому фоні буде видна тільки його голова! Чорний, темний одяг виглядатиме траурно.
4. Макіяж у дівчаток. І мініспідниці.
Косметика на обличчі у дитини такого віку виглядає украй вульгарно. Тим більше, діти дуже активні: у будь-якому випадку косметика потече, розмажеться. Фото будуть зіпсовані. Короткі спідниці часто задираються. Фотографія декількох дітей, на якій у однієї дівчинки задереться спідниця, буде зіпсована для усіх.
5. Улюблені іграшки і гаджети.
Ці іграшки можуть відволікати не лише саму дитину на зйомці, але і інших дітей в групі. Можуть викликати негативні емоції. Особливо це стосується електронних ігрових пристроїв.
6. Присутність батьків на зйомці.
Діти переноситимуть усю увагу з фотографа на батька. Деякі діти починають комплексувати. До того ж, погляд на фотографіях завжди виходить відведений у бік відволікаючого батька. Дитина завжди шукає поглядом батька. Якщо ж батько наполягає на своїй присутності на зйомці, вартість фотопродукції для усіх буде збільшена в 2 рази.

 

Відкрию таємницю - діти не люблять фотографуватися! Їм не цікавий результат зйомки. А що їм цікаве, так це ігри, змагання, творчість, спілкування.
В першу чергу я взаємодію з дітьми, а потім вже фотографую.

Що краще зробити?

1. Як забезпечити 100осещаемость фотосесії?
Чому на ранки приходять усі діти? Тому що для них це свято! Тому, скажіть дитині, що завтра до нього прийде у гості чарівник. Він гратиме і веселитиметься з усією групою.
Це насправді так. Я працюю як аніматор, тільки з фотоапаратом.
2. Чистий повсякденний одяг.
Ідеальний на зйомці саме той одяг в якій йому зручно, до якої він звик. Особливо добре виглядатимуть кольорові яскраві футболки, сукні як в рекламі і тому подібне
3. Умиватися!
Перед випуском дитини в групу обов'язково перевіряйте його обличчя! Комашки в носі і сухарі очах фотошопе не віддаляються!
4. Привезти дитину вчасно, переодягнути, привести волосся в порядок.
Перші 5-6 дітей наводяться на зйомку не пізніше 7-30. Іншим необхідно підтягнутися до 9-00. Після цього часу студія буде зібрана і відвезена. У дітей, яких привели пізніше 9 : 00 портретів вже не буде!
5. Сприяти успішній фотосесії!
Батьки переодягають дітей тільки один раз і йдуть! Якщо ж батько хоче щось повідомити фотографа (наприклад, щоб дитина знімалася без окулярів), то він передає записку дитині. У студію дитина заходить з цією запискою і передає її фотографові. Звертаючись до фотографа під час зйомки, ви збиваєте його і порушуєте подальшу роботу. Ставте питання до зйомки, але не на ній!

 

Все дуже просто! Основні вимоги:

  •  Настроїти дитину позитивно, замотивировать піти в сад цього дня.
  •  Одягнути дитину зручний, кольоровий, повсякденний одяг. У ній комфортно бігатиме і стрибатиме. Краватки і метелики завжди задираються.
  •  Умити дитину. На розгляд і витирання комашок, залишків їжі і "сухарів" в очах після сну на зйомці немає часу! Потурбуйтеся про це завчасно!
  •  Привезти дитину вчасно (до 9:00 ранку) і піти, не заважаючи зйомці і не відволікаючи дитину, фотографа і групу.