Угода Користувача

 

Цей документ «угода Користувачае» є пропозицією  «fotodity» (далі - "Адміністрація"), укласти договір на викладених нижче умовах Угоди.

1. Загальні стани Призначеної для користувача угоди

1.1. У цьому документі і витікаючих або пов'язаним з ним стосунках Сторін застосовуються наступні терміни і визначення: а) Платформа — програмно-апаратні засоби, інтегровані з Сайтом Адміністрації; б) Користувач — дієздатна фізична особа, що приєдналася до справжньої Угоди у власному інтересі або промовець від імені і в інтересах юридичної особи, що представлялася їм. в) Сайт Адміністрації/ Сайт — інтернет-сайти, розміщені в домені fotodity.com.ua і його піддоменах. г) Сервіс — комплекс послуг і ліцензія, що надаються Користувачеві з використанням Платформи. д) Угода — справжня угода з усіма доповненнями і змінами.

 
Документи для популярних моделей інтернет-сервісів. Гарантія обмеження відповідальності і податкової чистоти.
 

1.2. Використання вами Сервісу будь-яким способом і у будь-якій формі в межах його оголошених функціональних можливостей, включаючи:

  • перегляд розміщених на Сайті матеріалів;
  • реєстрація і/або авторизація на Сайті,
  • розміщення або відображення на Сайті будь-яких матеріалів, включаючи але не обмежуючись такими як: тексти, гіпертекстові посилання, зображення, аудіо і відео- файли, відомості і/або інша інформація,

створює договір на умовах справжньої Угоди відповідно до положень ст.437 і 438 Цивільного кодексу України.

1.3. Скориставшись будь-якою з вказаних вище можливостей по використанню Сервісу ви підтверджуєте, що:

а) Ознайомилися з умовами справжньої Угоди в повному об'ємі до початку використання Сервісу. б) Приймаєте усі умови справжньої Угоди в повному об'ємі без яких-небудь вилучень і обмежень з вашого боку і зобов'язуєтеся їх дотримуватися або припинити використання Сервісу. Якщо ви не згодні з умовами справжньої Угоди або не маєте права на укладення договору на їх основі, вам слід негайно припинити будь-яке використання Сервісу. в) Угода (у тому числі будь-яка з його частин) може бути змінена Адміністрацією без якого-небудь спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті Адміністрації або доведення до відома Користувача в іншій зручній формі, якщо інше не передбачене новою редакцією Угоди.

Важливо знати! Для надання юридичної сили дисклаймеру, включеному в текст угоди з користувачем, необхідно підтвердити факт ознайомлення і прийняття користувачем його умов. Для цього використовується передбачений законодавством механізм укладення договорів.

2. Загальні умови користування Сервісом

2.1. Використання функціональних можливостей Сервісу допускається тільки після проходження Користувачем реєстрації і авторизації на Сайті відповідно до встановленої Адміністрації процедурою.

2.2. Технічні, організаційні і комерційні умови використання Сервісу, у тому числі його функціональних можливостей доводяться до відома Користувачів шляхом окремого розміщення на Сайті або шляхом нотифікації Користувачів. 2.3. Вибрані Користувачем логін і пароль є необхідною і достатньою інформацією для доступу Користувача на Сайт. Користувач не має права передавати свої логін і пароль третім особам, несе повну відповідальність за їх збереження, самостійно вибираючи спосіб їх зберігання.

3. Ліцензія на використання Сайту і допустиме використання Сервісу

У цьому разеле описуються дозволені способи використання Сайту і Сервісу, що надається на його основі. Безоплатність ліцензії перешкоджає застосуванню Закону Про захист прав споживача у разі, коли на стороні користувача - фізична особа.

4. Гарантії Користувача

У розділі вказуються гарантії і завірення з боку користувача про дотримання вимог законодавства і Призначеної для користувача угоди при використанні Сайту і Сервісу на його основі. Ці положення потрібні, зокрема, для подальшого покладання відповідальності на користувача за порушення законодателства або прав третіх осіб у зв'язку з публікацією на сайті протиправних матеріалів.

5. Обмеження

У Призначеній для користувача угоді необхідно з достатньою ясністю викласти умови про обмеження відповідальності за надання і використання Сервісу, у тому числі публікований з його використанням призначений для користувача контент.
 
Окрім цього, дотримання вимог федерального закону Про інформацію в редакції нового антипіратського закону припускає видалення інформаційним посередником спірних матеріалів по першому зверненню правовласника. Тому Призначена для користувача угода повинна надавати власникові інтернет-сервісу таку можливість без попереднього узгодження і повідомлення користувача

6. Повідомлення

Це положення Угоди спрямоване на дотримання вимог про недопущення Спаму.